Deutschland
England
Turkish

Kurumsal

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda
KURUMSAL

Hakkımızda

Afe Olgunlar Makine, 1991 yılında faaliyete geçmiş olup uzun yıllar Demir Çelik ve Otomotiv sektörüne yedek parça üreterek hizmet vermiştir. Daha sonra talep üzerine özel makine imalatına başlayan Afe Olgunlar tasarımı, projesi ve imalatı kendisine ait olan bir çok makine üretmiştir. Örnek olarak H tipi jant presi, hadde makinaları, haddehane ekipmanları, dikey kavis tezgahı,C tipi ve kolonlu hidrolik presleri gösterebiliriz...

Şuan 4500 metrekaresi kapalı toplam 7000 metrekare alanda günümüz iş dünyasında gerekli kaliteli ve detaylı çözümleri saglamak amacıyla hizmetlerini sürdüren Afe Olgunlar'ın baslıca faaliyet alanları, ağır makine parcalarının imalatı, kaynaklı konstrüksiyon, hadde makinaları ve haddehane ekipmanları, özel makina imalatı ve 200 ton'dan 1500 ton kapasiteye kadar hidrolik baskı presleri imalatıdır.

Yurt içi piyasada hak ettigi yeri bulan Afe Olgunlar yönünü dış pazara çevirmiştir. ISO 9001-2000 standardı ile kalitesini belgelendiren AFE yaptığı ihracatlarla emin ve cesur adımlar atarak gün ve gün ilerlemektedir..

▼ Genel Şartlar ve Koşullar ▼